Efektivní veřejná hlášení

Ve skladech či čekárnách vzniká potřeba provést hlasité oznámení – typicky ohlásit novou objednávku či přivolat dalšího pacienta. Nově tato potřeba vznikla i u bezobslužných detašovaných pracovišť jako jsou transformátorovny či základnové stanice mobilních operátorů. Ty jsou sice oploceny a monitorovány pomocí kamer, ale ukázalo se, že ani tato opatření zloděje a jiné nevítané návštěvníky těchto objektů neodradí. Ostraha tak sice vidí na monitoru, že do objektu vnikla neoprávněná osoba, ale než dorazí na místo, bývá již narušitel pryč.

Další řešení

Potřeba: Ozvučení prostor

Zákazník: Projekční kancelář

Praxe ukazuje, že hlasová výstražná informace je daleko účinnější, je-li zkombinována s vizuální informací (ostraha může zvolat: „Ty v tom modrém roláku, vidím Tě!”). 2N® SIP Audio Converter umožňuje vzdálená hlášení do jakýchkoliv míst, kde se nachází datová síť a existuje ve dvou variantách. Jako samostatná jednotka, kterou můžete připojit k libovolnému externímu reproduktoru (4–8 Ω) či již jako hotové řešení, tedy přímo vestavěné do reproduktoru 2N.

Doporučené produkty pro: Projekční kancelář

Výhody pro projekční kancelář
  • Vestavěný výkonný zesilovač
  • Univerzální vstup/výstup - možnost připojení externích čidel
  • Instalace na běžné strukturované kabeláži (Cat 5 a vyšší)
  • Vstup pro externí mikrofon
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.