Rozšiřte své Centrex služby

Pokud pro poskytování služeb svým zákazníkům využíváte platformy Centrex, možná již zvažujete otázku upgradu celé platformy. Nabízíme vám možnost oslovit více zákazníků větším rozsahem služeb a uspokojit potřeby i těch náročnějších.

Další řešení

Potřeba: Centrexové služby

Zákazník: Telekomunikační operátor

Přicházíme s řešením, které vhodným způsobem doplní vaši Centrex platformu bez nutnosti nakupovat drahé licence. S minimální počáteční investicí si můžete vyzkoušet, zda budou mít zákazníci o novou službu zájem, a v případě kladné odezvy jednoduše řešení rozšíříte. Mezi služby, které můžeme jako doplněk nabídnout, patří IVR, řešení konferencí pomocí virtuálních místností, služba 2N Mobility Extension a přepojení z mobilního telefonu, VoiceMail do Emailu a mnoho dalších. Zákazníci mají například možnost využívat 2N softwarové aplikace pro správu příchozích hovorů 2N NetStar Operator nebo software pro podporu práce mimo kancelář 2N NetStar Communicator. Jistě ocení také jednoduchý nástroj na sledování historie svých hovorů nebo nastavení vlastního profilu.

 

Nabídněte svým zákazníkům nové služby dříve, než jim je nabídne někdo jiný. Typickým uživatelem zmíněných služeb jsou větší společnosti z business segmentu – banky, logistické firmy nebo státní instituce, kterým běžné služby platformy Centrex nepostačují.

 

Jako doplněk centrexových služeb využívá naše řešení například společnost Telefónica O2.

Doporučené produkty pro: Telekomunikační operátor

Výhody pro operátora
  • Vetší zisky ze služeb
  • Lepší služby zákazníkovi
  • Snadná implementace a údržba
  • Rychlá návratnost investice
Výhody pro zákazníka
  • Snížení nákladů na komunikaci
  • Nulové náklady na provoz
  • Flexibilita a mobilita
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.