Buďte připraveni na situace, kdy se výtah zastaví

V okamžiku, kdy se z neznámé příčiny zastaví kabina výtahu, oceníte nouzový komunikátor. V takovém případě vám může zprostředkovat spolehlivé spojení pro přivolání odborné pomoci – servisního technika nebo stálé vyprošťovací služby. A ještě v jednom případně jej oceníte – když důsledný úředník přijde zkontrolovat dodržování evropské normy EN 81-28 a EN 81-70 ve vašem objektu.

Další řešení

Potřeba: Výtahové nouzové volání

Zákazník: Malá a střední firma, Velká a nadnárodní společnost

2N nouzové komunikační systémy pro výtahy řeší v souladu s příslušnými normami potřebu komunikace osoby ve výtahu s centrálou servisní organizace v případě tísně. U jednoho výtahu vám 2N nabízí výtahový komunikátor 2N® SingleTalk, k jehož hlavním přednostem patří snadná instalace, jednoduché programování pomocí hlasového menu, možnost komunikace se strojovnou a napájení z telefonní linky.

Pokud ovšem potřebujete komplexnější řešení pro skupinu výtahů, je pro vás vhodný systém 2N® LiftNet, který je určen jak pro nouzové spojení jediné kabiny výtahu, tak i pro objekty s více výtahy. 2N® Liftnet umožňuje propojit až 8 výtahových šachet s kompletní komunikací mezi kabinou, šachtou, vrchem kabiny a strojovnou na jednu telefonní linku či GSM bránu.

Buďte připraveni na nejrůznější situace, které mohou nastat v souvislosti s provozem výtahu ve vaší budově. Můžete si ušetřit mnoho komplikací, kterým jste ze zákona povinni čelit.

Doporučené produkty pro: Malá a střední firma

Doporučené produkty pro: Velká a nadnárodní společnost

Výhody pro zákazníka
  • Jednoduchá instalace a údržba
  • Bezpečné řešení odpovídající požadavkům platných norem
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.