Projektové poradenství

Potřebujete pomoci s projektem na nový interkomový, přístupový či IP audio systém? Hledáte podporu při rozšiřování nebo obměně vašeho stávajícího systému? Potřebujete ověřit funkčnost navrženého bezpečnostního řešení nebo speciálně přizpůsobit interkom?

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

Kontaktujte nás na presales@2n.cz.

Doporučení produktů a řešení

Design a plánování

Naši odborníci s komplexní znalostí produktového portfolia 2N a rozsáhlými zkušenostmi, získanými v mnoha projektech ICT a fyzické bezpečnosti, s vámi individuálně vypracují vhodné řešení.

Předprodejní tým 2N nejprve provede analýzu klíčových (technických i netechnických) požadavků zákazníka, na které je třeba klást důraz. Následně navrhne nejvhodnější řešení a vyspecifikuje nejoptimálnější 2N produkty.
 

Díky spolupráci s konzultanty 2N minimalizujete rizika nasazení už při návrhu optimální architektury. Pomohou vám rovněž vytvořit komplexní plán realizace pro její zprovoznění.

Nabízené služby zahrnují doporučení pro optimální konfiguraci navržených 2N zařízení a definici požadavků systémy a zařízení třetích stran. A to vše tak, aby celý komunikační či IP audio systém správně fungoval a splňoval všechny požadavky zákazníka.
 

Posouzení návrhu a ověření funkčnosti

Zakázkové úpravy produktů a software

Zeptejte se našich odborníků a nechte si poradit s výběrem vhodné architektury bezpečnostního, komunikačního nebo IP audio systému. Konzultanti 2N ověří veškeré aspekty konfigurace 2N zařízení a okolních prvků. Na základě zjištěných informací doporučí úpravy, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Potřebujete ověřit váš návrh („Proof of Concept“) profesionálem před samotným nasazením systému? Před instalací u zákazníků náš technický tým sestaví a otestuje navrhovaný systém v našich laboratořích a ověří, že splňuje všechny požadavky. Testování může také zahrnovat ověření interoperability se systémy třetích stran, které používáte, nebo plánujete využít. Navíc se na testování může podílet nejen váš technický personál, ale i ten od vašeho zákazníka.

Všechny 2N produkty jsou navrženy a vyráběny v našich vlastních prostorách. Díky tomu je náš tým vývoje a výroby schopen modifikovat 2N produkty tak, aby vyhovovaly potřebám vašich zákazníků. Je jedno, zda jde o změnu barvy či tlačítek interkomů nebo o vývoj nových vlastností na zakázku. Úpravou stávajícího firmware vám pomůžeme zajistit interoperabilitu s produkty třetích stran a dosáhnout žádané funkcionality.

Našim „velkoobchodním“ partnerům poskytujeme speciální FW, firemní branding, zakázkové balíčkování obsahu, jakož i úpravy dokumentace a další služby.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.