Objednávka výjezdu

Typ produktu

Kontaktní informace

Fakturační adresa

Vyplňujte pouze v případě, pokud je odlišná od místa výjezdu.

Popis závady a termín

Standardní termín výjezdu je do 5 pracovních dní

Ceník, příplatky a doprava

Práce technika
Práce technika (instalace zařízení) 1 400 Kč / hod.
Práce technika specialisty 1 900 Kč / hod.
Doprava (osobní automobil)
Dopravné – mimo město 13 Kč / km
Dopravné – ve městě 15 Kč / km

Souhlas se smluvním ujednáním

Souhlasíme s úhradou nákladů za provedený servisní zásah, který bude vyúčtován v sazbách dle přiloženého ceníku prací včetně případných dalších prokazatelných přímých nákladů spojených s výjezdem, v případě, kdy servisní zásah nebude proveden v rámci záručních podmínek. Na záruční servis se vztahují veškeré příplatkové položky objednané objednavatelem za 1. započatou hodinu. Při zrušení již objednaného zásahu ze strany odběratele, či znemožnění provedení objednaného úkonu, objednatel uhradí storno poplatek ve výši 1000,- Kč.

V případě doplnění či rozšíření produktu, budou potřebné díly (např. moduly linek, rozvodné moduly atd.) účtovány v hotovosti při instalaci. Daňový doklad - celkové vyúčtování včetně prací, jízdného a spotřebního materiálu bude vystaven po dodání dle skutečně spotřebovaného materiálu a odpracovaných hodin.

Uživatel potvrzuje, že je seznámen s cenovými a dodacími podmínkami a souhlasí s nimi.

Dodací lhůta počíná běžet od doručení závazně potvrzené objednávky. Při doručení mimo pracovní dobu se lhůta počítá od nejbližší pracovní hodiny.

Cena servisních prací 2N je účtována za každou započatou půlhodinu.

Bezpečnostní kontrola

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.