Zařaďte produkty 2N do Cisco projektů a získejte zpět své peníze

S potěšením oznamujeme, že naše interkomy 2N® Helios IP a VoIP GSM brána 2N® VoiceBlue Next byly přijaty do programu Cisco Solution Incentive Program (SIP), který umožňuje našim partnerům získat od společnosti Cisco zpět své peníze. Díky našemu neustávajícímu úsilí jsou tyto produkty doteď jediné IP interkomy a VoIP brána zařazené do programu!

28.01.2013

Cisco Solution Incentive ProgramCisco Solution Incentive Program (SIP) je motivační program, který nabízí partnerům společnosti 2N finanční podporu za investice do řešení zahrnujících produkty Cisco a 2N. Dále je k dispozici program registrace obchodních případů, který nabízí ochranu obchodního případu až na dobu jednoho roku. To zaručuje nejen větší příležitosti a vyšší ziskovost pro partnery společnosti 2N, ale představuje také způsob, jak zajistit diferenciaci konkurence. Naším cílem bylo poskytnout přidanou hodnotu 2N, která pomůže našim partnerům přizpůsobovat nabízená řešení potřebám svých zákazníků.

 

Máte-li zájem využít výhod tohoto motivačního programu pro všechny probíhající nebo plánované aktivity realizované se společností 2N, kontaktujte svého 2N account manažera, který vám ochotně pomůže s přihláškou do SIP programu.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.