Zaměstnanci hodnotí 2N na jedničku

Až 97 % lidí vnímá 2N jako dobrého zaměstnavatele a je ve firmě spokojeno

Koncem loňského roku jsme zrealizovali průzkum motivovanosti a spokojenosti zaměstnanců. Získané odpovědi jako „ Je to tady prostě skvělé!“ mluví za vše.

18.02.2016

Na co jsme se v průzkumu ptali?

Zajímalo nás zejména, jak naše zaměstnance baví a naplňuje jejich práce, zda se jim vzájemně dobře spolupracuje, jak hodnotí vedení firmy a svůj vztah s nadřízeným a co si myslí o pozici 2N na trhu.

Jaké byly výsledky průzkumu?

Celkem se průzkumu zúčastnilo 74% všech zaměstnanců a dosažené výsledky nám dělají ohromnou radost. Až 97 % lidí vnímá 2N jako dobrého zaměstnavatele a je ve firmě spokojeno. To potvrzuje i fakt, že práci ve 2N by doporučilo svému příteli až 93 % zaměstnanců.

Co je na 2N jako zaměstnavateli nejlepší?

Naši zaměstnanci si nejvíce cení otevřenosti, přátelské atmosféry a dobrých mezilidských vztahů. Vyzdvihují i inovativní prostředí, prostor pro seberealizaci, možnost sladění pracovního a osobního života a vstřícnost k iniciativě jednotlivce. I proto dostal 2N jako zaměstnavatel průměrnou známku 1,5.

Hodnocení 2N z pohledu TOP managementu, nadřízených a pozice na trhu

TOP management má důvěru lidí ve své schopnosti vést firmu efektivně. U svých přímých nadřízených zase zaměstnanci nejlépe hodnotili vzájemný respekt a to, že jsou jejich nápady brány v potaz. Obecně vnímají, že 2N má pevnou pozici na českém i světovém trhu a věří v budoucnost firmy.

Podívejte se na kompletní výsledky průzkumu motivovanosti zaměstnanců ve 2N.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.