Vyzkoušejte 2N® Contact Centre Solution na 2 měsíce zdarma

Do konce března máte jedinečnou možnost získat nové řešení kontaktního centra pro malé a střední firmy již od 2 operátorů na 2 měsíce bez jakýchkoliv investic.

16.01.2014

Nabídka je primárně určena všem majitelům komunikačního systému 2N® NetStar, na kterém softwarová aplikace kontaktního centra běží.

V čem je 2N řešení unikátní? Softwarová aplikace 2N® Contact Centre Solution je přístupná přes webové rozhraní a nabízí vysokou škálovatelnost a jednoduchou možnost rozšíření o další operátory, které lze přidávat po jednom. Tím nejenže výrazně ušetříte náklady, ale postavíte si i řešení na míru přesně dle Vašich potřeb. 2N® Contact Centre Solution zkvalitní komunikaci s Vašimi zákazníky a poskytne Vám detailní informace o kvalitě zpracovávání příchozích hovorů. Navíc jsou k dispozici manažerské přehledy o hovorech, statusech, operátorech a různých kampaních, které můžete filtrovat dle projektů kontaktního centra.

Co je potřeba udělat pro získání softwarové aplikace 2N® Contact Centre Solution se slevou 50%?

1.   Nainstalujte poslední verzi firmwaru pro komunikační systém 2N® NetStar nebo požádejte o instalaci svojí servisní organizaci či 2N technika.

2.   Pošlete sériové číslo vašeho systému 2N® NetStar svému obchodníkovi/servisní organizaci a na e-mail ccs@2n.cz.

3.   Obdržíte licenci společně s manuálem Jak nainstalovat 2N® Contact Centre Solution.

4.   Stáhněte a nainstalujte 2N® Contact Centre Solution nebo požádejte o instalaci svoji servisní organizaci či 2N technika.

5.   Používejte a a zjistěte, jak přínosné pro Vás kontaktní centrum od 2N je.

Pokud objednáte licenci minimálně v základním balíčku do vypršení Vaší zkušební verze, získáte možnost koupit řešení kontaktního centra za poloviční cenu.

Nabídka platí do 31. března 2014, proto neváhejte a objednejte si licenci ještě dnes!


 

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.