Výprodej výběhových typů produktů – slevy až 70%

Rádi bychom vám touto cestou nabídli možnost nákupu našich výběhových typů produktů za vysoce zvýhodněné ceny. Zaregistrujte se a každých 14 dní od nás obdržíte nabídku s aktuálními produkty ve výprodeji a jejich cenami.

14.01.2011

nakupni-kosikZaregistrujte se v našem kontaktním formuláři a získejte možnost být jako první informováni o výhodných výprodejích našich výběhových typů produktů. Vždy dvakrát do měsíce budete dostávat aktuální přehled výběhových typů produktů včetně aktuálních cen. Slevy budou dosahovat až 70% oproti standardním cenám! Pokud jste našimi partnery, budete mít možnost sledovat skladbu produktů ve výprodeji a možnost kombinovat svou obvyklou objednávku s objednávkou z výprodeje, anebo zakoupit pouze výrobky z výprodeje.

Na všechny produkty z výprodeje se vztahuje standardní záruka 2 roky! Vedle toho máte k dispozici všechny služby poskytované 2N, stejně jako když si zakoupíte produkt za standardní ceny z běžné nabídky.

registrovat-zde

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.