2N TELEKOMUNIKACE tendruje online marketing

Do druhého kola tendru na dodavatele online marketingu společnosti 2N TELEKOMUNIKACE a.s. postoupily společnosti Media Factory, Et netera, SiteOne a Symbio. Vítěz bude znám na začátku června.

07.05.2009

Tendr vyhlásila 2N na začátku května s cílem vybrat dodavatele pro tvorbu firemního webu, optimalizaci a internetový marketing. Vítěz tendru vytvoří nový korporátní web 2N a zároveň bude dlouhodobým partnerem na poli online marketingu pro společnost. Tendru se zúčastní i současný dodavatel SiteOne.

Prezentace na internetu představuje pro 2N, jako výrobce telekomunikační techniky, který exportuje do více než 120 zemí světa, nejdůležitější komunikační kanál ve vztahu k zahraničí a klíčový bod pro kontakt firmy se zákazníky. 2N proto od vítěze očekává další budování a posilování přítomnosti 2N na webu, včetně vytvoření profesionálních prodejních nástrojů, které budou generovat měřitelný zisk.

Agentury, které postoupily do 2. kola:

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.