2N rozšiřuje portfolio svých produktů na českém a slovenském trhu o novou VoIP GSM bránu

2N TELEKOMUNIKACE uvádí na trh zcela novou VoIP GSM bránu 2N® VoiceBlue Next. Nový model přináší výrazné snížení nákladů za volání do mobilních sítí a navíc je navržen tak, aby byl kompatibilní s širokou škálou IP-SIP pobočkových ústředen. Vedle eliminace roamingových poplatků umožňuje větší flexibilitu zaměstnanců.

29.03.2010

2N® VoiceBlue Next je určena především pro malé a středně velké firmy, jako jsou bankovní pobočky a pojišťovny, čerpací stanice, nebo realitní kanceláře. Firmy implementující tuto VoIP GSM bránu, získají mnohem větší flexibilitu s funkcí 2N® Mobility Extension v podobě přijetí hovoru směrovaného jak na pobočku ústředny i na mobilním telefonu s možností jeho následného přepojení.

„2N® VoiceBlue Next umožňuje směřovat volání až do dvou různých mobilních sítí a díky propracovanému LCR použije nejlevnější cestu pro odchozí hovor,“ doplňuje Product Marketing Manager, Vladimír Svozil. Brána nabízí i další služby, jako je například podpora uživatelského odesílání a přijímání SMS, odeslání SMS při nepřijatém hovoru a automatické generování podrobných záznamů o hovorech (CDR), díky kterému získá uživatel přesné účtovací informace. Další velkou výhodou 2N® VoiceBlue Next je snadná konfigurace přes webové rozhraní a možnost napájení pomocí Ethernet kabelu (PoE).

Nová VoIP GSM brána 2N® VoiceBlue Next je kompatibilní s produkty Cisco Call Manager, Alcatel Omni PCx, Siemens Hi Path, Asterisk, OnDo IP PBX, Televantage equipment, Epygi IP PBX, Shoretel, SWYX a dalšími.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.