Revoluce v kancelářské komunikaci

Nový firmware pro komunikační systém 2N® NetStar s sebou přináší revoluční změny, které zajistí ještě větší efektivitu v rámci firemní kancelářské komunikace. Mezi nejpodstatnější vylepšení patří odesílání SMS z e-mailu, integrace UMTS technologie, možnost náhravat telefonní hovory nebo počítat volné minuty. Všechny tyto nové funkce významně rozšiřují spektrum použití ústředny 2N® NetStar a zákazníkům přináší mnoho nových benefitů.

12.11.2010


NetStar - promo

AKCE: Neváhejte a vyzkoušejte si nové funkce produktu 2N® NetStar na 30 dní zdarma! Navíc, pokud se rozhodnete pro koupi, dostanete vybrané licence do konce roku s 50% slevou!Díky těmto novým a svým rozsahem unikátním funkcím získáte zakoupením ústředny 2N® NetStar vysoce sofistikovaný kancelářský komunikační systém splňující nejpřísnější nároky pro moderní kancelářskou komunikaci ve všech kategoriích firem – od malých kanceláří až po velké nadnárodní společnosti.

SMS  E-mailSMS do Emailu/ Email do SMS

Znáte jednodušší způsob jak posílat a přijímat SMS zprávy než za pomoci vašeho e-mailového klienta? Nyní stačí jen napsat email a místo adresy vložit telefonní číslo. 2N® NetStar zajistí odeslání takovéto zprávy a ještě pro ni vybere tu nejlevnjší cestu. Získáte tak skvělý nástroj např. na posílání marketingových SMS.

 

call-recordingNahrávání hovorů

Již nepotřebujete externí zařízení, pokud chcete nahrávat hovory. 2N® NetStar zvládne nahrávat 20 současných hovorů a ukládat je na paměťovou kartu nebo externí síťový disk, kde jsou kdykoli dostupné pro další použití.


Free minutes countingPodpora počítání volných minut

S touto novou funkcí dokážete ušetřit mnohem vice za volání do různých sítí. Objem volných minut můžete svázat s kterýmkoli rozhranním. 2N® NetStar sám hlídá jejich počet a po jejich vyčerpání zajistí směrování hovorů nejlevnější cestou. Třeba opět přes rozhranní s volnými minutami.

 

PhonePodpora 2N® OpenStage telefonů

S novou verzí vám můžeme nabídnout i nové systémové telefony. Řada OpenStage přináší intuitivní a komfortní uživatelské prostředí s inovativními funkcemi. Objednat si můžete typy 15 T, 20 T a 40 T.


Call centre supportVylepšené funkce pro call centra

Pokud je telefonní ústředna 2N® NetStar použita v call centrech, jistě oceníte možnost přihlásit se kdykoli na kterékoli místo ve skupině nebo nastavit frontování na celou skupinu. Můžete tak dosáhnout lepší vytíženosti jednotlivých operátorů. 


3GPodpora UMTS technologie

2N® NetStar může být použit jako brána do ISDN, VoIP, Analogové či GSM sítě. S novým firmwarem přichází i možnost použít 2N® NetStar jako bránu i do sítě s čistě UMTS technologií.
Chcete-li se dozvědět více o novém firmwaru a začít ihned využívat všech těchto vylepšení pro  kancelářský komunikační systém 2N® NetStar, kontaktujte nás. Rádi vám představíme i další funkce a služby, které jsou spojeny s uvedením tohoto zlomového firmware.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.