Řešení 2N® SmartCom PRO nyní přizpůsobeno pro Cisco EnergyWise

Upravené M2M řešení 2N® SmartCom PRO, určené pro inteligentní sítě Cisco EnergyWise, umožňuje připojit zařízení bez podpory IP k IP síti. S možností spravovat, kontrolovat a řídit koncová zařízení bez podpory IP, např. elektroměry, prodejní automaty, topení, klimatizaci a ventilaci (HVAC), kancelářské vybavení a výtahy, poskytuje 2N® SmartCom PRO okamžitý přehled o spotřebě energie. Díky efektivnímu a jednoduchému řešení energetického managementu také snižuje celkové náklady.

03.05.2013

Cisco logoToto jednoduché, integrované řešení managementu energie nabízí kompletní přehled o spotřebě energie a správu všech koncových zařízení v síti a zajišťuje efektivní kontrolu nákladů a úspory ve vaší firmě. Je ideální pro použití v oblastech dopravy, zdravotní péče, pohostinství, vzdělávání, výroby, veřejných služeb a správy budov ve spojení s Cisco Physical Security, Connected Energy Networks a Industry Solutions a Cisco EnergyWise.

 

Joulex logoM2M řešení 2N® SmartCom PRO je kompatibilní se softwarovými řešeními třetích stran, jako je aplikace JouleX Energy Manager (JEM) firmy JouleX, technologického partnera 2N. Nabízí zejména centrální management energie ve spojení s Cisco Physical Security, Connected Energy Networks and Industry Solutions a Cisco EnergyWise. 


Centrální management a správa jsou aktivovány pomocí 2N® SmartCom PRO ve spojení s aplikací JouleX Energy Manager. JEM zajišťuje monitorování, analytiku a management využití energie pro všechna zařízení zapojená v síti a koncová zařízení bez podpory IP pomocí 2N® SmartCom PRO.


 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.