Propojte interkomy řady 2N® Helios IP s externí kamerou

Je bezpečnost Vaší prioritou? Potřebujete mít lepší přehled o dění před Vaším domem, kanceláří či vchodem do úřadu? Pak jistě oceníte, že IP interkomy 2N® Helios IP Vario, 2N® Helios IP Force, 2N® Helios IP Safety a 2N® Helios IP Video Kit s firmwarem verze 2.5.0 nově umožňují propojení s externí IP kamerou od Axis a Grandstream.

11.12.2013

Během hovoru s návštěvou tak získáte maximální přehled o dění kolem dveří, a nestane se Vám, že Vás překvapí zloděj nebo útočník schovaný ve slepém úhlu kamery nebo za rohem domu. Vhodně umístěná externí kamera v kombinaci s kamerou integrovanou v interkomu jej jednoduše odhalí.

Podobně jako u integrované kamery uvidíte i obraz z externí kamery na široké škále komunikačních zařízení. Jedná se zejména o IP video telefony, PC s aplikací 2N® Helios IP Eye, tablety a chytré telefony s aplikací 2N® Helios IP Mobile nebo dotykový panel 2N® Helios IP Indoor Touch. Navíc ovládání kamery a přepínání mezi obrazy je možné z jakéhokoliv IP nebo softwarového telefonu. Samozřejmostí je i využití obrazu z externí kamery mimo hovor například pro streamování videa do CCTV nebo pro potřeby home automation.

Funkce připojení externí kamery je součástí specializované licence pro interkomy Enhanced Video. Připojitelné jsou kamery s podporou MotionJPEG.

Výčet otestovaných modelů kamer naleznete zdeOhledně podpory ostatních modelů prosím kontaktujte svého prodejce.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.