Produkty 2N na výstavě Secutech v Indii

V návaznosti na neustále rostoucí poptávku po bezpečnostních produktech v Indii představí 2N společně s Cohesive Technologies na veletrhu Secutech India 2014 své IP interkomy a IP audio systémy.

24.02.2014

CohesiveVe spolupráci s naším obchodním partnerem Cohesive Technologies představíme na veletrhu všechna nejnovější řešení značky 2N společně s nejvyspělejšími aplikacemi používanými pro systémy dveřní komunikace a IP pagingové systémy. Jsme přesvědčeni, že prezentace těchto produktů nám v Indii otevře nové obchodní příležitosti.

Secutech, největší veletrh zabezpečovací, ochranné a protipožární techniky v Indii, je přehlídkou široké řady zabezpečovacích produktů a služeb a doplňujících softwarových komponentů. Tato výstava je nejen místem setkání renomovaných mezinárodních dodavatelů a místních zákazníků, ale i osvědčeným centrem pro nákup produktů a navazování kontaktů mezi zástupci odvětví bezpečnosti a protipožární ochrany v Indii.

Seznamte se blíže s našimi produkty a navštivte veletrh Secutech India 2014!

Datum: 6. – 8. března 2014
Místo konání: Bombay Exhibition Centre, Bombaj, Indie
Stánek č.: J5
Další informace o veletrhu jsou k dispozici na adrese http://www.secutechindia.co.in.

Secutech India

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.