Produkty 2N interoperabilní s globálními technologickými partnery

2N pravidelně testuje své produkty s hardwarem a softwarem od špičkových světových technologických partnerů a ověřuje jejich interoperabilitu.

25.11.2015

Ve společnosti 2N klademe velký důraz na vývoj interoperabilních produktů, které dokážou spolupracovat s jiným hardwarem nebo softwarem. Abychom zajistili, že naše zařízení budou pracovat požadovaným způsobem, testujeme je s různými technologickými partnery v oblasti infrastruktury a aplikací. Ti všichni naši nabídku produktů nejen doplňují, ale i rozšiřují jejich funkčnost. Díky tomu přináší významnou přidanou hodnotu.

Testování interoperability tak ověřuje, jestli produkty 2N fungují podle očekávání s širokou řadou hardwarových a softwarových doplňků. Seznam všech testovaných zařízení pro různé skupiny produktů je pravidelně aktualizován a můžete ho najít na wiki.2n.cz.

Nově je odkaz na stránku s technologickými partnery k dispozici také na webové stránce 2N. V hlavním menu zvolte „Podpora“ a pak přejděte na stránku „Technologičtí partneři“.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.