Přístupové systémy s novým firmwarem 2.17.0

Pro všechny 2N Helios IP interkomy, 2N přístupové jednotky a SIP audio systémy vydáváme nový firmware. Přečtěte si, jaké nové funkce a vylepšení přináší. Jedná se zejména o změny spojené s vyšší bezpečností přístupu.

26.09.2016

  • Nucená změna hesla – z důvodu zvýšení bezpečnosti je nyní uživatel povinen změnit si heslo do interkomu z přednastaveného na silnější.
  • Promíchaná klávesnice na displeji – nyní je možné nastavit klávesnici na interkomu 2N® Helios IP Verso tak, že při každém jejím zobrazení jsou tlačítka poskládaná jinak. Eliminuje se tak riziko, že někdo odpozoruje přístupový kód jiného uživatele. 
  • Časově omezené přístupové právo – u každého uživatele je teď možné nastavit, kdy mu začíná nebo končí jeho přístupová práva. Tato funkce je vhodná například pro zaměstnance na dobu určitou, a nebo třeba brigádníky.

Detailní přehled všech nových funkcí a změn najdete v release notes, a to vždy na stránce konkrétního produktu v sekci Ke stažení.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.