Přístupové a SIP audio systémy s novým firmwarem 2.15

Pro všechny 2N IP interkomy a SIP audio systémy vydáváme nový firmware ve verzi 2.15. Přečtěte si, jaké nové funkce a vylepšení přináší.

23.03.2016

Jednou z nejdůležitějších novinek, a to pro uživatele interkomů 2N® Helios IP Force a Safety, je otočená polarita ochranného spínače. Po upgradu na nový firmware dojde totiž u těchto dvou modelů interkomů automaticky k aktivaci ochranného spínače. Proto pokud ho používáte, je třeba pro jeho správnou funkčnost v nastaveních manuálně změnit jeho polaritu na opačnou hodnotu. Pro uživatele, kteří ochranný spínač používají pouze přes dvojlinku do zabezpečovacího systému, se nic nemění.

Cílem této změny je sladění polarity napříč portfoliem všech 2N IP interkomů a přístupových jednotek.

Mezi další vylepšení a nové funkce patří:

  • Aktivace zámku hovorem  od této verze firmware je tato funkce dostupná jako nelicencovaná, a je tudíž k dispozici i pro interkom 2N® Helios IP Uni.
  • Nové časové profily – nově můžete nadefinovat i státní svátky a dny s jiným režimem než „běžným“. Taktéž lze zadat více období platnosti časového profilu během jednoho dne.
  • Funkce VLAN – umožní vám rozdělit jednu LAN síť na více podsítí.
  • Rozšířené možnosti e-mailů – nyní lze e-maily kompletně nadefinovat v sekci „Automation“. Oceníte nejen dvě šablony pro e-mail, ale i možnost odeslat jeden e-mail na více adres.
  • Vyšší komfort při nastavování SIP registrace – nově se status SIP registrace včetně příčiny případného neúspěchu zobrazuje přímo v nastaveních.
  • Lokátor modulů interkomu 2N® Helios IP Verso – využijete ho, když nastavujete více stejných modulů a nejste si jistí, který je který. Stačí si pouze vybrat modul ve webovém rozhraní, kliknout na tlačítko „Lokalizovat modul“ a nainstalovaný modul zabliká.

Detailní přehled všech nových funkcí a změn najdete v release notes, a to vždy na stránce konkrétního produktu v sekci Ke stažení.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.