Přejmenování IP audio produktů

Z důvodu rozšiřování produktové řady IP audio systémů o mnoho nových zařízení jsme se rozhodli přejmenovat stávající portfolio produktů.

15.12.2015

V posledních letech došlo k značnému rozšíření produktové řady IP audia o nová zařízení. S ohledem na jejich přibývající počet začaly být některé názvy produktů bohužel velmi matoucí. Proto se 2N rozhodla přejmenovat své stávající portfolio IP audio produktů. Jejich nové názvy teď lépe odpovídají tomu, co dané produkty ve skutečnosti umí.

Objednací čísla IP audio produktů se nemění, dochází opravdu pouze ke změně jejich názvů. Nově se bude vycházet z následující logiky:

  • reproduktory budou mít v názvu „Speaker“ (2N® Net Speaker, v Q1/2016 pak nový 2N® SIP Speaker)
  • mikrofonní konzole budou mít v názvu „Mic“ (2N® Net Mic, v Q1/2016 pak nový 2N® SIP Mic)
  • obousměrné převodníky IP audio signálu na analogový a naopak budou mít v názvu „Converter“ (2N® SIP Audio Converter)
  • jednosměrné převodníky IP audio signálu na analogový budou mít v názvu „Decoder“/“Encoder“ (2N® Net Audio Decoder, 2N® Net Audio Encoder)
  • aplikace budou mít v názvu „IP Audio“ (2N® IP Audio Manager, 2N® IP Audio Console, apod.)

Přehlednou tabulku se změnami v názvosloví naleznete níže.

Uvědomujeme si, že z důvodu této změny bude třeba na začátku vynaložit vyšší úsilí, a to nejen ze strany 2N, ale i ze strany našich partnerů. Pevně však věříme, že se nám společnými silami podaří úspěšně rozšířit povědomí o novém názvosloví do celého světa. Zároveň jsme přesvědčeni, že nové názvy produktů přinesou našim partnerům i jejich zákazníkům větší přehlednost a srozumitelnost v této produktové řadě.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.