Představujeme nový web zaměřený výhradně na IP interkomy!

S radostí vám představuje nový interaktivní web zaměřený výhradně na IP interkomy, který jsme právě spustili! Na adrese www.ip-intercoms.com se seznámíte se všemi výhodami, které vám IP interkomy a potažmo IP technologie mohou nabídnout, včetně modelových příkladů jejich použití v rámci virtuálního městečka IP Intercom City.

23.05.2012


Mezi hlavní prvky nového webu www.ip-intercoms.com patří zejména:

IP Intercom City
Řešení pro různé tržní segmenty

Seznámíte se s konkrétními příklady a návrhy, jak se IP interkomy dají využít v reálných podmínkách v každodenním životě. A možností je opravdu hodně, ať už se jedná o soukromé firmy, státní a veřejné instituce či zábavní a sportovní centra.

Výhody IP interkomů

Dozvíte se o všech výhodách, které vám a vašim projektům IP interkomy přinesou.

Produktový průvodce

Najdete zde doporučení nejvhodnějšího produktu podle vašich potřeb a požadavků.

Soutěž o IP Guru

Dokažte, že technologiím a portfoliu IP interkomů z produkce 2N rozumíte nejvíc ze všech a vyhrajte nový iPad 2 nebo další atraktivní ceny pro Vaše nové projekty.

Neváhejte a navštivte IP Intercom City právě teď, najdete zde inspiraci a objevíte řadu možností, jak co nejlépe využít interkomy a jejich špičkové vlastností.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.