Potkejte se s 2N na výstavě IFSEC South Africa 2013

V červnu se chystáme na výstavu IFSEC South Africa 2013, která je jednou z předních událostí zaměřených na bezpečnostní produkty na africkém kontinentu. Ideálním místem pro setkání s 2N je náš stánek, kde budeme prezentovat portfolio dveřních a bezpečnostních interkomů a IP audio systémů v podobě živých ukázek produktů. K dispozici Vám budou i naši odborníci.

20.05.2013

 

Kde nás najdete?

IFSEC South Africa 2013

Datum: 18. – 20. června 2013

Místo: Gallagher Convention Centre, Johannesburg, Jižní Afrika

Stánek č.: G29

 

Počátky IFSEC SA sahají téměř dvě desetiletí zpět a tato významná událost sdružuje dohromady kompletní dodavatelský řetězec bezpečnostního a požárního průmyslu pod jednou střechou. IFSEC SA každý rok navštíví tisíce vedoucích zástupců firem s rozhodovací pravomocí a přitahuje návštěvníky z Jižní Afriky a sousedních zemí, kteří se chtějí podívat na nejnovější produkty a inovace.

 

IFSEC South Africa nabídne v roce 2013 ještě zajímavější expozice a vzdělávací semináře a umožní Vám navázat nové kontakty. Tím pro nás tato třídenní interaktivní akce představuje ideální platformu pro prezentaci nejnovějších zabezpečovacích IP technologií klíčovým zástupcům firem a kupujícím.

 

Více informací o výstavě naleznete na http://www.ifsecsa.com.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.