Oslavte spuštění webu s 2N® EasyRoute speciální nabídkou!

Rozhodli jsme se vám nové webové stránky 2N zpříjemnit ještě více! Ne jenom, že jsou silně orientované na vás - naše partnery a zákazníky, ale také vám momentálně nabízí speciální nabídku.

02.04.2010

2N® EasyRoute

Při nákupu 3 ks moderního telekomunikačního zařízení 2N® EasyRoute od nás dostanete jeden 2N® EasyRoute jako dárek. Je to velmi jednoduché. Nabídka je však omezená pouze do 14. 4. 2010.

2N® EasyRoute je zařízení, které vás a vaše okolí připojí k vysokorychlostnímu Internetu. Jako datové spojení používá síť UMTS a vy se přes něj připojíte na Internet buď pomocí Wi-Fi, nebo pomocí Ethernet kabelu. Navíc můžete také volat nebo faxovat.

Výhody:

  • Mobilní bezdrátové zařízení – jednoduše ho umístíte kamkoli beze smluv a čekání
  • Současné hovory a data – možnost být na Internetu a zároveň volat nebo faxovat
  • 3G předplacený Wi-Fi Hot Spot – možnost prodeje připojení k Internetu – ideální pro internetové kavárny nebo hotelové bary

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a rovnou kontaktujte svého obchodního zástupce nebo pište na sales@2n.cz.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.