Ocenění pro web 2N v soutěži WebTop100

S radostí bychom chtěli oznámit, že firemní web 2N byl oceněn v soutěži WebTop100 pro rok 2010, kde získal 3. místo v kategorii Telekomunikace a předstihl mj. korporátní weby společností jako T-Mobile, Telefónica O2 nebo Vodafone!

22.10.2010

webtop100 logoSoutěž WebTop100 je nejprestižnější soutěží u nás co do posuzování kvality webových prezentací firem. Letošního ročníku se účastnilo přes 200 webů z různých oborů, které hodnotila odborná porota především z pohledu uživatelské přívětivosti (ale take designu, technického provedení nebo marketingu).

Kromě ocenění samotného je velice důležitá i zpětná vazba, kterou jsme získali formou individuálního posouzení webu od nezaujatého publika, díky které můžeme dál web rozvíjet a zlepšovat, tak aby z něj byl ještě efektivnější komunikační nástroj, který bude mít ještě větší přínos pro jeho uživatele a návštěvníky.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.