Oblast bezpečnosti je pro 2N hlavní prioritou

14. ledna 2014 startujeme novou globální komunikaci bezpečnostních funkcí interkomů řady 2N® Helios IP. Komunikační kampaň jsme nazvali 2N 360° SECURITY SHIELD®.

14.01.2014

Proč jsme vytvořili 2N 360°SECURITY SHIELD®?

Bezpečnost chápeme jako klíčovou vlastnost ve všech oblastech, a proto jsme se rozhodli více zaměřit na bližší představení bezpečnostních funkcí 2N interkomů. Pro lepší srozumitelnost a přehlednost jsme vytvořili jednoduchou symboliku nazvanou 2N 360° SECURITY SHIELD®, která zastřešuje všechny tyto bezpečnostní funkce v 5 základních oblastech – IT Security, Intercom Security, Access Security, Visitor Security a Building Security.


Jak 2N 360° SECURITY SHIELD® funguje?

Vycházíme ze zásady, že na prvním místě je vždy potřeba zákazníka. Jakmile tuto potřebu pochopíme, doplníme ji znalostí oboru, ve kterém podniká. Poté přichází na řadu výběr bezpečnostní funkce a nakonec doporučení, který z interkomů je nejvíce vhodný pro danou potřebu a zákazníka.


Kde a jak se s novým Shieldem potkáte?  

Od 14. ledna najdete na našem webu přehlednou a srozumitelnou infografikou. Tato animace umožní lépe pochopit všechny bezpečnostní funkce 2N Interkomů. Animace ja navržena tak, aby byla zobrazitelná na starších prohlížečích a mobilních zařízeních, včetně tabletů. Zároveň doplňujeme všechny naše marketingové materiály symbolikou 2N 360° SECURITY SHIELD®, a tyto aktualizované materiály, včetně zdrojových souborů a grafiky najdete na partnerském FTP. 


Věříme, že Vám tato nová forma komunikace přinese výraznou konkurenční výhodu a pomůže Vám tak získat náskok před konkurencí.


    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.