Expressions: Nový způsob propagace IP interkomů

Rádi bychom vám představili novou koncepci propagace portfolia 2N IP interkomů. Naším cílem bylo co nejvíce zjednodušit a sjednotit jejich kreativní ztvárnění, vyzdvihnout jejich jedinečné výhody a vtisknout jim novou, osobitou a snadno zapamatovatelnou identitu.

16.12.2013

Vycházeli jsme z myšlenky, že každý z interkomů je díky svým vlastnostem unikátní, a naší snahou bylo promítnout tuto unikátnost i do kreativního zpracování. Zvolili jsme proto jednoduchou a jasnou symboliku. Jak sami vidíte, každý interkom je zosobněn svérázným mužským představitelem v situaci, která symbolizuje jednu z hlavních výhod daného interkomu. Výsledné vizuály jsou výrazné, snadno zapamatovatelné a dokonale vystihují hlavní sdělení.

Od této chvíle se s nimi budete setkávat ve všech nástrojích propagace, ať už na výstavách, v on-line kampaních a vybraných tiskových materiálech. Zdrojové soubory pro Vaše další využití najdete jako vždy na partnerském FTP.    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.