Nový systém technických školení

Rozšiřte své znalosti a staňte se expertem na 2N produkty

Od nového roku 2015 spustíme nový systém online technických školení, který je určen výhradně pro 2N partnery a zákazníky. Nově vás provedeme portfoliem 2N produktů přímo z pohodlí vaší kanceláře. Navíc všechna školení jsou zdarma a probíhají v angličtině.

15.12.2014

Díky technickým školením od 2N si snadno rozšíříte své znalosti nejen našich produktů a jejich funkcí, ale i potřebných licencí či dostupného příslušenství. Navíc vám získané vědomosti umožní lépe poznat potřeby vašich zákazníků a nabídnout jim tak komplexnější řešení. 

A co Vám náš nový systém technických školení přinese?

  • Rychlejší identifikaci technických problémů a jejich efektivnější řešení
  • Žádné zbytečné výjezdy na místo instalace
  • Know-how jak poskytnout technickou podporu vzdáleně


AKTUÁLNÍ SEZNAM NABÍZENÝCH ŠKOLENÍ
 

Aktuální seznam nabízených školení včetně podrobného obsahu včetně podrobného obsahu školení a možnosti registrace naleznete na stránce https://wiki.2n.cz/display/TRG/. Jelikož je počet účastníků omezen, přihlášené osoby podléhají dodatečnému schválení ze strany 2N TELEKOMUNIKACE.
 

Online technická školení nabízíme ve dvou úrovních:

  • BASIC – školení je zaměřeno na základní funkcionalitu produktu a jeho hardwarových a softwarových prvků. Po školení budete schopni nejen vybrat tu správnou verzi produktu, kterou potřebujete, ale i provést instalaci. Je vhodné nejen pro techniky, ale i pro obchodníky, kteří již mají základní technické znalosti.
  • ADVANCED – kurz je zaměřený na pokročilé funkce produktu a technické řešení různých problémů. Účast na školení doporučujeme pouze těm zájemcům, kteří již mají alespoň základní zkušenost s používáním a s instalací produktu. Navíc po absolvování školení je možné získat oficiální 2N certifikát prokazující Vaše znalosti. Podmínkou je úspěšné zvládnutí krátkého testu z tohoto kurzu.


Všechna technická školení 2N produktů probíhají v prostředí webového prohlížeče pomocí aplikace GoToMeeting. Vyžadováno je pouze připojení k internetu a sluchátka. V případě potřeby můžete se školitelem komunikovat prostřednictvím chatu, nebo na vyzvání i pomocí svého mikrofonu.
 

Kontaktní osoba v případě dalších dotazů:

Michal Beran
Training Supervisor
E-mail: training@2n.cz

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.