Nový modul pro 2N® Helios IP Verso: Indukční smyčka

Vyvinuli jsme nový modul pro dveřní interkom 2N® Helios IP Verso. Jedná se o vestavěnou indukční smyčku určenou pro řešení komunikace se sluchově postiženými.

22.09.2015


Vestavěná indukční smyčka pro interkom 2N® Helios IP Verso vysílá audio přímo do naslouchátka vybaveného telecoil přijímačem. Díky tomu umožní hendikepovaným osobám se sluchovým postižením mnohem lépe slyšet a vnímat zvuky. Uživatelům naslouchacího přístroje tak výrazně usnadní komunikaci přes interkom, např. s recepcí, informační službou či ostrahou.

Indukční smyčka má rovněž tři velké piktogramy pro uživatele s poruchou zraku, které signalizují její stav:

  • Vyzvánění = interkom vytáčí hovor a navazuje spojení
  • Hovor = návštěvník může mluvit s odpovědnou osobou v budově
  • Otevření dveří = odpovědná osoba otevřela dveře a umožnila návštěvníkovi vstup do budovy

Podobně jako i všechny ostatní moduly je i indukční smyčka napájena a řízena přímo ze základní jednotky interkomu 2N® Helios IP Verso. Disponuje nejen integrovanou anténou, ale i možností připojení externí antény pro zvýšení dosahu signálu.

Indukční smyčku jako modul interkomu 2N® Helios IP Verso si můžete objednat pod objednacím číslem 9155041.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.