Nový firmware 2.14 pro přístupové systémy

2N vydává další aktualizaci firmware pro všechny 2N Helios IP interkomy a přístupové jednotky 2N® Access Unit. Verze 2.14 přináší hned několik zajímavých funkcí a vylepšení.

11.12.2015

Uživatelé se po upgradu firmwaru jejich přístupového systému mohou těšit na tyto novinky:

  • Změna konfigurace karet. Zákazník má nově možnost omezit typy karet, které čte 2N® Access Unit a čtečka IP interkomu. A to pouze na ty, které skutečně používá. Výsledkem bude nejen vyšší bezpečnost, ale i lepší výkon zařízení. V defaultním nastavení bude čtečka karet i nadále číst všechny podporované typy karet zároveň.
  • Inicializace testovacího hovoru přímo z konfiguračního webu interkomu. Instalatéři již nemusí v případě testování SIP hovoru chodit fyzicky k interkomu. Ten nyní otestují vzdáleně přes webové rozhraní 2N Helios IP interkomu.
  • Podpora arabštiny a hebrejštiny pro interkom 2N® Helios IP Vario s displejem.
  • Vylepšení HTTP API. V novém firmwaru si dokážete customizovat odpověď interkomu a 2N® Access Unit na příkaz, který dostane např. z chytrého video telefonu. Může se jednat o oznámení ve vašem jazyce („Dveře jsou otevřené“) nebo může být jako odpověď použita prázdná zpráva bez textu. 

Stáhněte si nový firmware ve verzi 2.14! Pro každý produkt je k dispozici na jeho produktové stránce přímo v sekci Ke stažení.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.