Nová verze softwaru 2N® Access Commander s Linuxem

V červnu jsme uvolnili novou verzi 1.1.0 softwaru 2N® Access Commander, která přináší řadu vylepšení, nových funkcí a opravu chyb.

22.06.2015

Nejpodstatnějším rozdílem mezi novým softwarem a jeho předešlou verzí je podpora operačního systému Linux. Nyní je software k dispozici jak pro operační systém Windows, tak i pro Linux. Nová verze je distribuována jako kompletní instalační balíček založený na operačním systému Linux, což zcela zásadním způsobem snížilo velikost tohoto softwaru. Místo původních 11GB verze založené na operačním systému Windows si nyní můžete stáhnout soubor o velikosti pouhých 550MB.

Upgradovaná verze softwaru dále přináší:

  • Hromadná synchronizace všech zařízení v systému – již nemusíte ukládat změny v konfiguraci postupně na všechna zařízení, stačí jen stisknout jedno tlačítko a změny se ihned propíší do 2N IP interkomů a autonomních čteček.
  • Úprava docházkového systému - přepsán z platformy Microsoft Silverlight do HTML5 kódu. Tato změna koresponduje se současným trendem, kdy např. Google Chrome přestal podporovat platformu Silverlight. Navíc se touto úpravou sjednotil vzhled celé aplikace.
  • Možnost použítexterní USB čtečku – připojením USB čtečky k vašemu počítači jednoduše a rychle přidáte RFID karty k uživatelům.
  • Úprava průvodce při prvním spuštění – průvodce se automaticky spustí při prvním přihlášení do aplikace a v sobě obsahuje i popisky k jednotlivým krokům.

Instalační balíček je již dostupný přímo na našem webu, a to přímo na stránkách produktu 2N® Access Commander v sekci Ke stažení. Tam si můžete software stáhnout a naimportovat ho na virtuální počítač (VirtualBox). Samotná instalace je tak stále stejně jednoduchá jako u předchozí verze. Zároveň si můžete novou verzi otestovat online na našem DEMO serveru.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.