Nová verze softwaru 2N® Access Commander 1.2.0

V polovině září jsme uvolnili nový software 2N® Access Commander ve verzi 1.2.0. Ten všem uživatelům a správcům přístupových systémů přináší řadu nových funkcí a vylepšení.

25.09.2015

S novou verzí softwaru získáte:

  • Použití jedné instalace 2N® Access Commanderu pro více firem – tuto funkcionalitu ocení zejména správci větších budov či kancelářských komplexů, ve kterých je nutné řešit přístupová práva. V rámci jedné instalace 2N® Access Commanderu tak může administrátor jednoduše vytvořit tolik společností, kolik jich je v dané budově, a následně jim nezávisle přidělit různá přístupová práva.
  • 2N® Access Commander je nyní dostupný v sedmi různých jazykových mutacích. Podporovány jsou stejné jazyky jako u 2N® Helios IP interkomů, tj. čeština, angličtina, němčina, ruština, italština, španělština a francouzština.
  • Konfigurace displeje vrátníků 2N® Helios IP Vario – systém automaticky rozpozná interkomy s displejem a umožní jeho rychlou konfiguraci. Jednoduše vytvoříte telefonní seznam s fotkami daných uživatelů, nahrajete různé obrázky či spořiče displeje, atd.
  • Export docházky do souboru .CSV – uživatelé mohou použít sesbíraná docházková data z 2N® Access Commanderu s dalšími systémy třetích stran (např. mzdové systémy, pokročilejší docházkové systémy, atd.) 

Verze 2N® Access Commander 1.2.0 je opět distribuována jako kompletní instalační balíček založený na operačním systému Linux. Můžete ho jednoduše importovat do Oracle VM VirtualBox nebo VMware verze 5. Instalační balíček je dostupný přímo na našem webu, kde si jej můžete stáhnout. Rovněž ho najdete na našem veřejném serveru.

Navíc pokud potřebujete upgradovat verzi 1.1.0 na novější, a to se zachováním vašeho současného nastavení, není nutné provádět celou instalaci znovu. Stačí pouze mít 2N® Access Commander připojený k internetu a ve webovém rozhraní přejít do sekce „Nastavení – Aktualizace systému“. Tam stiskněte tlačítko pro upgrade a počkejte, až se celý systém automaticky aktualizuje. V neposlední řadě si můžete novou verzi otestovat online na našem DEMO serveru.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.