Nová verze firmware 1.17.0 pro GSM brány

Dne 13.11.2013 jsme uvolnili novou verzi firmware 1.17.0 pro GSM brány 2N® VoiceBlue Next, 2N® VoiceBlue MAX, 2N® BlueTower, 2N® StarGate, 2N® BRI Lite a 2N® BRI Enterprise.

21.11.2013

Nová verze firmwaru přináší několik nových funkcí a vylepšení, které se týkají zejména přidání podpory nového světového jazyka. Uživatelé si teď kromě angličtiny a češtiny mohou u výše uvedených bran zvolit i lokalizaci menu do španělštiny a dle potřeby mezi těmito jazyky přepínat.

Další významnou funkcí, kterou teď díky aktualizaci firmware můžete u bran využít, je podpora tzv. Flash SMS při odesílání zpráv prostřednictvím funkce Email2SMS a SMPP protokolu. Tento typ SMS zprávy se zobrazuje přímo na displeji telefonu a po přečtení se neukládá do paměti, ale ihned se smaže. Uživatel tak nemusí mít k dispozici žádnou volnou paměť v telefonu, a proto se dá Flash SMS velmi dobře využít pro hromadné rozesílání SMS zpráv v rámci marketingové kampaně.

Navíc Vám nyní nový firmware umožní v rámci jednoho GSM modulu odesílat až 10 SMS zpráv za minutu oproti původnímu počtu 3 – 4 (záleží na vytížení používané GSM sítě).

Popis všech nových funkcí včetně možnosti stáhnout si nový firmware ve verzi 1.17.0. najdete na webu 2N u konkrétního produktu v sekci Ke stažení.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.