Nová verze docházkového systému 2N® Attendance system 1.2.0

Uvolnili jsme novou verzi docházkového systému 2N® Attendance System 1.2.0, která přináší mnoho vylepšení a nových funkcí pro uživatele.

22.07.2014

Podstatnou výhodou nové verze docházkového systému je možnost jejího nastavení i ze vzdáleného nástroje pro správu interkomů 2N® Helios IP Manager. Obě softwarové aplikace, 2N® Helios IP Manager a 2N® Attendance System, tak už nemusí být dále nainstalované pouze na jednom počítači, ale každá z nich může být na jiném.

Nově si také u každé použité čtečky můžete nastavit směr průchodu, díky čemu systém lehce rozpozná, zda se jedná o příchody nebo odchody z práce. Ty přesně zaznamená a následně dle nich vypočítá čas zaměstnance strávený v práci.

Nová verze umožňuje rovněž detailněji zpracovaný export dat, který poskytne přehlednější podklady pro zpracování mezd. Dalším z vylepšení je i mnohem jednodušší instalace; uživatel docházkového systému 2N® Attendance System jej zvládne velmi snadno a intuitivně nainstalovat.

Software 2N® Attendance System verze 1.2.0 si můžete stáhnout na webu 2N v sekci „Ke stažení“.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.