Nová verze 2N® Indoor Touch s podporou Wi-Fi

Od konce května je všem 2N zákazníkům k dispozici nová verze komunikátoru 2N® Indoor Touch s Wi-Fi připojením. Využití najde zejména v rezidenčním sektoru.

26.05.2016

Hlavní předností nové verze 2N® Indoor Touch je, že v místě použití již nebudete potřebovat ethernetový kabel pro připojení tohoto komunikátoru do lokální sítě. Díky tomu se vyhnete dodatečné instalaci datové konektivity a případným stavebním úpravám. Panel 2N® Indoor Touch tak snadno zprovozníte a připojíte do sítě během několika okamžiků.

Nová varianta komunikátoru nabídne svým uživatelům všechny funkce jako doposud. Jedná se např. o HD audio komunikaci s 2N IP interkomy, displej s vysokým rozlišením a úsporným režimem, stav „Nerušit“ či funkci „Zmeškané hovory“. Taktéž můžete využít napájecí adaptér či podomítkový zdroj, které jsou vhodné především pro instalace  2N® Indoor Touch s Wi-Fi, kdy není k dispozici napájení PoE.

Obj. č.: 91378366 Obj. č.: 91378366WH

 

Při použití Wi-Fi verze 2N® Indoor Touch je třeba dbát na to, aby bezdrátová síť splňovala požadavky na propustnost a kvalitu Wi-Fi signálu. Před instalací produktu se prosím nezapomeňte podívat na doporučené síťové požadavky vaší Wi-Fi infrastruktury.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.