Nová verze 2N® Access Commander 1.6.0

Před koncem roku vydáváme novou verzi softwaru 2N® Access Commander určeného pro správu přístupových oprávnění v objektu a pro hromadnou konfiguraci 2N zařízení. Zaměřili jsme se zejména na bezpečnost aplikace, protože ji vnímáme jako nedílnou součást moderních přístupových systémů.

21.11.2016

Verze 1.6.0 přináší následující funkce:

  • Bezpečnost – došlo ke zpřísnění podmínek pro používání výchozích továrních hesel. Systém nyní aktivně vyžaduje změnu výchozího hesla při prvním přihlášení administrátora. Nově vytvořeným uživatelům jsou hesla automaticky generována systémem a zaslána na zadaný email. Zároveň dochází k automatické změně výchozích hesel u připojených zařízení. Systém tedy po instalaci bude ve větší míře odolný proti náhodným útokům zvenčí.
  • Doba platnosti přístupových údajů – na kartě uživatele nyní snadno nastavíte časové rozmezí, od kdy do kdy je přístupová karta uživatele a jeho PIN kód v systému aktivní. Tato funkce je často využívaná například u předplacených vstupů (např. ve fitness centrech) nebo u sezónních pracovníků.
  • Hromadné akce – díky nově implementovaným hromadným akcím nyní můžete jednoduše přidat více vybraných uživatelů do jedné skupiny, udělat zálohu více zařízení najednou nebo vybraná zařízení přidat do zvolené zóny.
  • Import a Export – v sekci Docházka jsme rozšířili možnosti hromadného exportu dat z 2N® Access Commander pro další použití např. v pokročilejších docházkových či  účtovacích systémech.
  • Podpora vrátníku 2N® Helios IP Base – od této verze dokáže náš software plně spravovat nový interkom 2N® Helios IP Base.

 Přehled všech nových funkcí a změn včetně možnosti stáhnout si nový software ve verzi 1.6.0 najdete u produktu v sekci Ke stažení.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.