Nová SW aplikace 2N® NetStar Records Manager pro správu nahraných hovorů

S potěšením oznamujeme, že pro naše zákazníky a partnery připravujeme novou webovou aplikaci 2N® NetStar Records Manager. Tato aplikace umožní jednoduchou správu a rychlou filtraci nahraných hovorů v komunikačních systémech 2N® NetStar a 2N® NetStar IP s nově vyvinutým firmwarem verze 4.1.X a vyšší.

24.06.2013

Díky naší aplikaci teď přehledně vyfiltrujete všechny nahrané hovory dle různých kritérií, např. čísla (volaného i volajícího), data a času. Každý uživatel uvidí ihned po přihlášení do systému nahrávky svých hovorů a dle přiřazených uživatelských práv případně i nahrávky hovorů ostatních uživatelů (např. administrátor). Nahrávky si bude moct nejen přehrát v internetovém prohlížeči, ale i okomentovat přímo v aplikaci 2N® NetStar Records Manager nebo stáhnout např. do svého počítače pro další použití.

 

 

Uživatelé dále ocení, že pro všechny komunikační systémy 2N® NetStar postačí pouze jedna aplikace 2N® NetStar Records Manager. Po nainstalování na serveru se do ní každý uživatel bez problémů přihlásí přes konkrétní URL v internetovém prohlížeči. Podmínkou fungování je funkční internetové připojení.

V prodeji bude formou licence koncem července 2013 ve verzi v českém a anglickém jazyce.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.