Nová struktura IP audio systémů na webu

S cílem zpřehlednit nabídku IP audio systémů na webu 2N jsme se rozhodli rozdělit tuto produktovou skupinu na dva větší celky: IP audio zařízení a IP audio řešení. Nyní tak kromě samotných produktů prezentujeme na našich webových stránkách i kompletní IP audio řešení.

08.04.2015

Ve skupině IP audio zařízení tak naši zákazníci a partneři najdou popis všech HW komponent určených pro distribuci audia prostřednictvím IP sítě. Jedná se o konkrétní produkty (např. 2N® NetSpeaker, 2N® SIP Speaker, 2N® NetMic, apod.), které 2N v této oblasti nabízí.

Větší novinkou je bezpochyby skupina s názvem IP audio řešení. Ta popisuje konkrétní využití výše zmíněných hardwarových komponent, a to v reálných scénářích. Jsou zde představena kompletní řešení, v kterých lze uplatnit unikátní výhody našich IP audio produktů. Aktuálně se v ní nachází detailní popis těchto třech řešení:

Navíc v nejbližších měsících budeme tuto skupinu postupně rozšiřovat o další scénáře použití. Můžete se těšit např. na instore rádio, audio dohled, školní zvonek.

Díky nové struktuře IP audio systémů a kvalitnímu obsahu jednotlivých stránek tak budou všechny informace dostupné na jednom místě. To nám umožní přehledně prezentovat naši nabídku v oblasti IP audia a díky tomu vyzdvihnout přidanou hodnotu samotných produktů i kompletních IP audio řešení. V neposlední řadě doufáme, že pro naše obchodní partnery budou aktualizované stránky užitečnou pomůckou nejen v hledání inspirace a námětů pro nové projekty, ale i v jejich realizaci.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.