Nová požární hláska 2N® Lift8 Fireman Unit

V reakci na požadavky trhu jsme vyvinuli novou požární hlásku 2N® Lift8 Fireman Unit pro komunikační systém 2N® Lift8.

18.07.2014

2N® Lift8 Fireman UnitPožární hláska 2N® Lift8 Fireman Unit je audio jednotka, která je dle evropské normy EN81-72 vyžadována na nástupní stanici hasičů před požárním výtahem. Zajišťuje zde oboustrannou komunikaci mezi kabinou požárního výtahu a nástupištěm hasičů.

Aktivujete ji pomocí předepsaného trojhranu pro nouzové odjišťování, a to přepnutím trojúhelníkového spínače do polohy „1“. Stisknutím tlačítka „TALK“ na požární hlásce následně umožníte komunikaci z nástupní stanice přímo do kabiny výtahu. Po uvolnění tlačítka „TALK“ lze zase na nástupní stanici slyšet komunikaci z kabiny.

2N® Lift8 Fireman Unit lze navíc pomocí dvoudrátové sběrnice v rámci jedné výtahové šachty taktéž propojit i se strojovnovou hláskou zapojenou v komunikačním systému 2N® Lift8, a díky tomu komunikovat nejen s kabinou, ale i se strojovnou.

Požární hláska 2N® Lift8 Fireman Unit je podporována od verze firmwaru pro 2N® Lift8 č. 1.6.0.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.