Nová čtečka karet pracující na frekvenci 13,56MHz

Pro dveřní interkom 2N® Helios IP Force ve verzi se 2 tlačítky a pro verzi s piktogramy je k dispozici nová interní čtečka RFID karet. Podporuje bezpečnější standardy, jako jsou HID iClass, Mifare, DESFire, apod., fungující oproti starším typům na vyšší čtecí frekvenci 13,56MHz.

26.11.2013

A v čem spočívá zvýšená bezpečnost? Identifikační údaje na výše zmiňovaných kartách jsou uloženy v šifrované podobě a kartu tak nelze bez znalosti šifrovacího klíče duplikovat.

Kromě samotného čtení karet přináší nová čtečka stejné možnosti jako dosavadní čtečka fungující na frekvenci 125kHz. Jedná se o pasivní a aktivní výstup, dva vstupy, wiegand rozhraní a ochranný spínač pro signalizaci otevření předního panelu. Připraveno je i příslušenství v podobě Mifare karet a klíčenek.

Pro všechny zájemce teď máme k dispozici dva typy čtečky RFID karet: novou čtečku pracující na frekvenci 13,56MHz a dosavadní čtečku fungující na frekvenci 125kHz.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.