Na scénu přichází IP interkom nové generace - 2N® Helios IP Force

S hrdostí oznamujeme, že portfolio 2N interkomů se rozrůstá o další produkt špičkové kvality – a to o 2N® Helios IP Force.

25.11.2011

Jedná se o IP interkom jednoduchý na instalaci, založený na standardu SIP, který nejen umožňuje zabezpečení vstupu do objektu, ale zároveň umožňuje hlasovou a video komunikaci. Tím je objekt sledován a hlídán a Vy se můžete cítit v bezpečí.

Skvělé vlastnosti2N Helios IP Force

2N® Helios IP Force má pevnou hliníkovou konstrukci. Ta zajišťuje maximální odolnost proti prachu, vodě i mechanickému poškození a disponuje nejvyšší možnou odolností – IP 69. Díky tomu je tento dveřní interkom ideálním řešením i do extrémních podmínek.

Další vlastnosti produktu 2N® Helios IP Force:

  • vysoká srozumitelnost a optimální hlasitost komunikace,
  • praktická klávesnice,
  • širokoúhlá kamera,
  • čtečka karet,
  • programovatelná podsvícená tlačítka,
  • bezstarostná údržba
  • a další.Inovativní funkce

Bezpečnostní interkom 2N® Helios IP Force vyniká hned celou řadou inovativních funkcí.

Díky volně stažitelné pop-up aplikaci 2N® Helios IP Eye můžete mít vizuální přehled o všech příchozích osobách, i když nejste právě doma nebo v kanceláři.

Při použití skupiny interkomů najednou určitě oceníte službu 2N® Helios IP Manager, centralizovanou správu interkomů. Více o této jednoduché a efektivní službě najdete zde.


Široké možnosti užití

Důsledkem všech jmenovaných funkcí je široké uplatnění našeho nového interkomu - 2N® Helios IP Force se hodí jako elegantní řešení do obchodních domů, univerzit, sportovních stadionů apod., stejně jako nesmrtelný strážce dveří do věznic, parkovišť, letišť či garáží.


Certifikace

Vysokou kvalitu 2N® Helios IP Force potvrzuje hned několik důležitých certifikací, mezi nimi např. certifikát o propojitelnosti produktů se společnostmi Avaya a Cisco.

Avaya IP intercom certified Cisco IP intercom certified

Chcete se dozvědět více o našem unikátním IP interkomu? Kontaktujte naše obchodní zástupce.


    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.