Mimořádná nabídka IP interkomů

Držte krok s moderními technologiemi a přesvědčte se o jedinečných vlastnostech IP interkomů - od 15.9. do 15.12. je pořídíte za mimořádně výhodných podmínek!

14.09.2012

2N® Helios IP Uni – nyní za cenu analogového komunikátoru

 

 

2N® Helios IP Uni je ideální pro jednoduché instalace. Je vybaven jedním až dvěma podsvícenými tlačítky, nabízí výhody IP prostředí a SIP telefonu a využívá stávající LAN/WAN sítě. Díky jednoduché instalaci a vlastnostem je předurčen pro malé kanceláře, rezidenční a veřejné budovy. Využijte naší časově omezené nabídky a získejte nyní univerzální dveřní interkom 2N® Helios IP Uni za cenu analogového komunikátoru! K tomu navíc zdarma obdržíte krabici pro montáž pod omítku.

 

2N Helios IP Uni

2N® Helios IP Vario – nyní stříška, Profi licence, napájecí zdroj a záruka zdarma

 


Interkom 2N® Helios IP Vario je dokonalým spojením špičkové technologie a unikátního designu. Jedná se o variabilní komunikační systém podporující jak přenos hlasu, tak videa. K dalším jeho výhodám patří pohodlný vzdálený přístup a administrace, možnost zabudování čtečky karet a ovládání přístupu číselným kódem. Je skvělým řešením dveřní komunikace v kancelářských budovách, rezidenčních domech či obchodních centrech. K libovolnému základnímu modulu interkomu 2N® Helios IP Vario nyní získáte zdarma stříšku, Profi licenci, napájecí zdroj a záruku na 36 měsíců!

 

2N Helios IP Vario

2N® Helios IP Force – nyní vestavěná kamera zdarma

 

 

2N® Helios IP Force je mimořádně odolný IP interkom, který vám zajistí pohodlnou komunikaci s příchozími a spolehlivé zabezpečení vstupu do objektu. K jeho výhodám patří širokoúhlá barevná kamera s režimem nočního vidění, podsvícené jmenovky, numerická klávesnice a především extrémní mechanická odolnost. Díky svému antivandal provedení je skvělou volbou i pro ta nejnáročnější prostředí, jako jsou průmyslové areály, věznice, parkoviště či letiště. Ke každému základnímu modulu 2N® Helios IP Force nyní získáte vestavěnou kameru zdarma a navíc obdržíte bezpečnostní relé a aplikaci 2N® Helios IP Eye!

2N Helios IP Force 

 

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.