Milestone device pack naplno využívá pokročilých funkcí 2N IP interkomů

Interkomy 2N® Helios IP Vám nově umožní oboustranné audio spojení a ovládání výstupů přímo ze softwaru Milestone. Spolu s již existující možností posílat video do kamerového systému (VMS) firmy Milestone tak celý systém získává ještě větší přidanou hodnotu pro zabezpečení budov či jiných prostorů.

29.05.2014

Obsluha kamerového systému uvidí pomocí kamer a interkomů nejen to, co se děje ve sledovaném prostoru, ale navíc může i aktivně reagovat na vzniklé situace (např. oslovit případného narušitele). To vše dokáže přímo z prostředí softwaru Milestone. Kromě toho díky kompatibilitě těchto dvou řešení budete moct koncentrovat všechny důležité bezpečnostní funkce v jednom systému a nevzniknou Vám žádné náklady na přeškolení personálu na jinou technologii.

Výše popsané funkce jsou dostupné s nejnovější verzí Milestone device pack 7.3 a s firmwarem pro 2N® Helios IP interkomy verze 2.7 a vyšší. 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.