Komunikátor 2N® Indoor Touch s novým firmware 1.6.3

2N vydává další aktualizaci firmware. Tentokrát je pro multifunkční komunikátor 2N® Indoor Touch a přináší nejen nové možnosti jeho použití, ale i širší nabídku funkcí.

27.07.2015

Update aplikace 2N® Helios IP Mobile verze 3

Vylepšená verze aplikace přináší vyšší stabilitu, díky čemu je použitelná i v rozsáhlejších instalacích. Typickým příkladem mohou být rezidenční projekty, ve kterých při instalaci dochází k propojení komunikátorů 2N® Indoor Touchinterkomy 2N® Helios IP. Pro bezchybnou funkčnost je nutné mít na straně interkomu nainstalovaný nejnovější firmware verze 2.12 nebo vyšší.

Předinstalovaná aplikace 2N® IP Audio Remote Control

V komunikátoru 2N® Indoor Touch je nově předem nainstalovaná naše IP audio aplikace, která je určená pro rychlé a jednoduché ovládání systému 2N® NetSpeaker. Umožní vám např. přehrávání hudby v různých zónách, nastavení hlasitosti, spravovat seznamy skladeb, atd.

Rozšířené možnosti integrace komunikátoru 2N® Indoor Touch

  • Aplikační programovací rozhraní (API) – umožňuje sdílet a ovládat některé funkce komunikátoru přímo z aplikací třetích stran. Jedná se o diodu na čelním panelu, relé a vstupně-výstupní moduly a základní systémová nastavení jako Ethernetové síťové rozhraní, licence apod.
  • Podpora alternativního Android launcheru – licencovaná funkce pro velmi pokročilou customizaci zařízení. Ta umožňuje vypnout výchozí 2N launcher (hlavní menu) a „překlopit“ komunikátor 2N® Indoor Touch do nativního prostředí operačního systému Android.
  • Podpora root přístupu k aplikacím – jedná se o licencovanou funkci pro expertní implementaci aplikací třetích stran, která aktivuje přístup ve zvláštním (Superadmin, Superuser, apod.) režimu.

Podpora statické IP adresy

2N® Indoor Touch nyní podporuje nastavení dynamické i statické IP adresy. V případě odpojení a opětovného připojení zařízení 2N® Indoor Touch k počítačové síti se statická adresa nezmění. Komunikátor je tak vždy dostupný na pevně dané adrese, což usnadňuje jeho správu a administraci.
 

Nový firmware verze 1.6.3 si můžete stáhnout na produktové stránce komunikátoru 2N® Indoor Touch.
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.