Kompatibilita IP interkomů s přístupovým systémem od firmy Bosch

Po úspěšném otestování IP interkomů 2N® Helios IP Vario, 2N® Helios IP Force a 2N® Helios IP Verso s video management softwarem (VMS) od firmy Bosch jsme ověřili jejich kompatibilitu i s přístupovým systémem Access Control System (ACS) od stejného výrobce.

18.11.2013

Díky propojení interkomu 2N® Helios IP vybaveného čtečkou RFID karet s přístupovým systémem ACS od Bosch získají zákazníci jedinečnou příležitost integrovat přístupový a docházkový systém do jednoho zařízení a získat tak mnoho unikátních výhod. Interkom se zabudovanou čtečkou RFID karet u vchodových dveří bude působit nejen reprezentativním dojmem, ale především zajistí všem hostům, obchodním partnerům a zaměstnancům firmy bezpečný a pohodlný vstup do budovy.

Navíc po propojení interkomu s přístupovým systémem ACS bude možné snadno kontrolovat přístup do budovy a přenášet identifikační údaje ze vstupní karty z interkomu přímo do řídícího SW firmy Bosch. Interkom kromě toho dokáže při každém použití karty pořídit díky vestavěné kameře fotografii osoby vcházející do objektu a po propojení s kamerovým systémem Bosch navíc každý vstup do budovy i zaznamenat. Návštěvník bez vstupní karty zase využije standardní funkce interkomu a dovolá se jeho prostřednictvím přímo na recepci, kde mu jednoduše dveře otevřou.

Propojení interkomu 2N® Helios IP s přístupovým systémem Bosch ACS je možné díky rozhraní Wiegand, které je nejběžnější v přístupových systémech. Je podporováno všemi interkomy 2N® Helios IP, které umožňují připojení RFID čtečky karet. Věříme, že v širokém portfoliu modelů 2N interkomů jednoduše najdete vždy ten správný, který splní Vaše požadavky ať už na design, odolnost, počet tlačítek či integrovanou klávesnici.

Soubory ke stažení

Datum Název Velikost Typ Stáhnout
11.12.2013 Interkomy 2N® Helios IP kompatibilní s Bosch – Leták (EN) 2.04 MB PDF
15.11.2013 Testování kompatibility přístupového systému Bosch a 2N 182.70 kB PDF
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.