Je čas na změnu!

Přijďte v pravý čas a těšte se na změnu

2N je inovativní a stále hledá nové prostory na trhu, nové obchodní příležitosti a řešení, které nabízí svým zákazníkům. A i tyto podněty nás dovedly k projektu, který vám brzy odhalíme!

15.07.2010

2N je firma silně orientovaná na své zákazníky a názorů naších zákazníků si velmi ceníme. Jsme flexibilní, schopni reagovat na zákaznické potřeby a požadavky a tyto změny pak rychle implementovat.

„Teď máte slovo vy“ – projekt, který  nedávno spustilo 2N za účelem získat zákaznickou zpětnou vazbu a zkušenosti s našimi produkty a službami. Cílem 2N je vždy vyrábět kvalitní produkty a poskytovat kvalitní služby, a proto jsou pro nás tyto zpětné vazby důležité. Jedna z takovýchto zpětných vazeb od našich zákazníků nás přivedla k projektu, který se právě chystá ke spuštění.Nechte se překvapit! :-)

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.