IP interkomy kompatibilní s kamerovým systémem firmy Bosch

Dne 18.9 2013 jsme úspěšně otestovali naše interkomy 2N® Helios IP Vario, 2N® Helios IP Force a 2N® Helios IP Verso s řídicím kamerovým systémem (video management software, VMS) od firmy Bosch.

25.10.2013

Propojení kamerového systému firmy Bosch s dveřními interkomy 2N přináší zákazníkovi ucelené řešení, které mu umožní významně zvýšit bezpečnost objektů. Interkomy 2N® Helios IP totiž neslouží pouze k zabezpečení dveří. Přesně tak, jako jsou nahrávány všechny externí kamery připojené do řídicího systému, může být nahráváno i video z kamer umístěných ve dveřních interkomech od 2N.

Unikátní výhodou propojení VMS s 2N dveřními interkomy, kterou jistě ocení všichni uživatelé, je, že případný „narušitel“ vůbec neočekává, že by jej dveřní interkom mohl nahrávat. Video je navíc nahráváno z bezprostřední blízkosti a vy tak díky tomu získáte detailní záběr obličeje všech, kteří přichází do budovy. A to nejen během dne. Kamera v interkomu s infračerveným přísvitem dokáže díky nočnímu vidění nahrávat kvalitní obraz i v noci.

Propojení řídicího kamerového systému s dveřními interkomy 2N® Helios IP je možné díky implementaci protokolu ONVIF S, který zabezpečuje kompatibilitu rodiny interkomů 2N® Helios IP s video management softwarem od firmy Bosch


Soubory ke stažení

Datum Název Velikost Typ Stáhnout
11.12.2013 Interkomy 2N® Helios IP kompatibilní s Bosch – Leták (EN) 2.04 MB PDF
15.11.2013 Testování kompatibility kamerového systému Bosch a 2N 171.59 kB PDF
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.