IP audio systém 2N® NetSpeaker hlásí žhavé novinky

2N® NetSpeaker Vám přináší softwarový balíček nabízející nové možnosti využití tohoto jedinečného produktu pro vysílání audia. Jedná se o podporu protokolu SIP, možnost Plánovače, Podporu SD karty či Multicastu.

24.01.2012

2N® NetSpeaker IPPodpora SIP protokolu

Každá společnost, která vlastní 2N® NetSpeaker a zároveň ústřednu s VoIP podporou může tyto dva systémy funkčně spojit. Tím vznikne možnost hlásit do audio systému z každého telefonu jednoduše vytočením určitého čísla.

Plánovač

Načasování zvonění ve školách, pravidelných přehrávání nahraných reklamních spotů v obchodním domě, automatické hlášení informací na letištích a nádražích… To vše umožní nová funkce Plánovače v obslužném softwaru.

Podpora Multicastu

V případě, že je do více 2N® NetSpeakerů vysílán shodný audio obsah, umožňuje podpora Multicastu lépe využít síťové prostředky a zároveň snižuje zatížení počítače, na kterém je spuštěn 2N® NetSpeaker server.

Podpora SD karty ve 2N® NetSpeakeru

Nyní je možné přehrávat soubory uložené lokálně na SD kartě každého 2N® NetSpeakeru. Podnětem pro spuštění přehrávání těchto souborů může být časová podmínka Plánovače anebo sepnutí logického vstupu 2N® NetSpeakeru. Sepnutím můžeme rozumět stisknutí připojeného tlačítka, spínače či signál z  pohybového čidla apod.

Zaujala Vás tato novinka? Pro více informací o tomto IP audio systému klikněte zde.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.