Interkomy 2N® Helios IP jsou nyní oficiálně certifikovány pro používání s výrobky Aastra

S potěšením oznamujeme, že v dubnu 2013 naše audio a video interkomy 2N® Helios IP úspěšně splnily kritéria certifikace pro kompatibilitu s komunikačními zařízeními Aastra.

08.05.2013

 

Interkom 2N® Helios IP Vario s kamerou, displejem, numerickou klávesnicí a 3 tlačítky byl použit pro testování s IP videotelefonem BluStar 8000i a komunikačním systémem Aastra 5000 na straně Aastra. 2N® Helios IP Vario lze integrovat do komunikačního systému Aastra 5000 pomocí protokolu SIP. Díky plné integraci do telekomunikačního systému funguje dveřní interkom jako běžný SIP účastník a může streamovat video do videoterminálů BluStar.


Díky identickému firmwaru pro celou skupinu dveřních a zabezpečovacích interkomů platí kompatibilita také pro všechny výrobky řady 2N® Helios IP. To znamená, že naše IP interkomy jsou ověřené pro používání s komunikačními systémy Aastra a mohou být začleněny do projektů společnosti Aastra.


    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.