Interkomy 2N Helios IP dokáží spolupracovat s videotelefony Gigaset Maxwell 10

Interkomy 2N Helios IP byly testovány s videotelefony Gigaset Maxwell 10. Výsledky potvrdily, že produkty jsou plně kompatibilní a zákazníci mohou využívat veškerý jejich potenciál.

17.02.2016

Gigaset Maxwell 10 je IP videotelefon postavený na operačním systému Android s 10“ HD dotykovým displejem. Přímo z něj lze ovládat funkce našeho dveřního interkomu 2N Helios IP. Můžete například hovořit, otevírat vstupní dveře i zobrazit obraz z kamery interkomu.

2N Helios IP je vysoce modulární systém, který lze vybavit HD kamerou s infračerveným přísvitem a nočním viděním, čtečkou chytrých karet s podporou NFC, tlačítky či klávesnicí. Velkou výhodou je snadná integrace se stávajícími kamerovými a dohledovými systémy. Integrace s Gigaset Maxwell tak přináší další úroveň v komunikaci a automatizaci pro chytrou kancelář či domácnost.

Více informací o Gigaset Maxwell 10.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.