Integrace 2N IP interkomů do Gamanet C4

Koncem roku 2015 byl certifikován ovladač pro integraci dveřních komunikátorů 2N Helios IP do systému Gamanet C4. Díky tomu jsou nyní 2N IP interkomy propojitelné s bezpečnostními technologiemi více než 70ti výrobců.

22.01.2016

Co je Gamanet C4?

Integrační bezpečnostní systém C4 poskytuje centralizované, víceuživatelské rozhraní pro řízení bezpečnosti budov a průmyslových objektů. Díky tomu vám umožní integrovat např. přístupové, zabezpečovací, kamerové či požární systémy do jednoho inteligentního rozhraní. Dále jistě oceníte, že spolehlivost systému je garantována certifikací ovladačů. A to nejen na straně výrobce konkrétní technologie, ale i na straně Gamanet.
 

Přínos integrace 2N IP interkomů do platformy C4 pro zákazníky

Propojení 2N produktů s platformou C4 umožní klientům sledovat stav interkomů, ovládat dveře, ověřit, zda probíhá na zařízení hovor nebo zda došlo k přečtení karty a řadu dalších funkcí.

Kromě toho přináší i tyto výhody:

  • Zvýšení bezpečnosti díky centrální správě bezpečnostních zařízení
  • Vizualizaci a monitoring zařízení
  • Nastavení interakcí mezi jednotlivými zařízeními
  • Nižší náklady na provoz i zaškolení uživatelů díky snadnému a přehlednému ovládání
  • Lepší využití IP interkomů a dalších stávajících technologií

Pokud máte zájem o tento ovladač nebo potřebujete více informací, kontaktujte prosím svého account managera.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.