GSM/UMTS brány od 2N nově s certifikací Avaya

S radostí oznamujeme, že během dubna jsme získali certifikaci od společnosti Avaya, která potvrzuje kompatibilitu řešení Avaya Aura® Communication Manager 6.3. s GSM/UMTS branami 2N® VoiceBlue Next a 2N® StarGate.

28.04.2014

Obě brány od 2N splňují všechny podmínky pro bezproblémový chod s výše zmíněným komunikačním systémem od společnosti Avaya. Zákazníci, kteří řešení Avaya Aura® Communication Manager 6.3 používají, mají jedinečnou možnost připojit 2N brány a získat tak nástroj pro větší šetření nákladů. Další možností je přidání dalšího rozhraní (např. GSM) k Avaya komunikačnímu systému a využití dalších služeb.

Kromě bran 2N® VoiceBlue Next a 2N® StarGate jsou plně kompatibilní i další GSM/UMTS brány od 2N - 2N® BlueTower, 2N® VoiceBlue MAX, 2N® BRI Lite a 2N® BRI Enterprise – a to díky společné firmwarové platformě. Způsob integrace je totožný jako u certifikovaných 2N bran.

Pro jednodušší instalaci je připraven instalační návod (application note) přímo od společnosti Avaya, který provede zákazníka instalací krok po kroku.

Pro zaručení plné kompatibility je nutné mít na 2N branách nainstalovaný FW 1.18 a vyšší.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.